ekspertax

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
powrót O nas Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax?

sobota, 03 grudnia 2011 22:16

Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax?

Opublikowane przez:  Zespół Ekspertax

Fiskus nieustannie kieruje przedsiębiorców i podatników na miny. Można powiedzieć, że przepisy podatkowe to jedno wielkie pole minowe. Gdy bezprawnie lub niesprawiedliwie nałożony podatek jest niewielki, machniesz na niego ręką. Jednak może się zdarzyć i tak, że istnienie Twojej firmy zależy od wyników kontroli przeprowadzonej przez organy podatkowe lub organy kontroli skarbowej, nie powinieneś więc spokojnie patrzyć, jak Twój biznes z powodu niejasnych przepisów i pokrętnych interpretacji urzędników popada w ruinę.

Dzięki wykupieniu subskrypcji dostępu do serwisu ekspertax (najtańsza to tylko 22 zł netto miesięcznie) zyskujesz bezpieczeństwo, że Twoje decyzje będą zgodne z właściwą i aktualnie obowiązującą interpretacją przepisów podatkowych. To my, zespół Ekspertax Spółka Doradztwa Podatkowego poradzimy Ci, jak poradzić sobie z trudnymi do rozwiązania sytuacjami wynikającymi z skomplikowanych i ciągle zmieniających się przepisów.

Masz ten komfort i możesz spać spokojnie, że postępujesz właściwie, a zastosowane rozwiązania są bezpieczne.

Prawo zmienia się z taką częstotliwością, że tylko porada eksperta w konkretnej dziedzinie może być wiarygodna i dawać komfort, jakim jest bezpieczeństwo prawne.

 

W konkretnych przypadkach interpretacje wydawane przez organy podatkowe lub wyroki sądów administracyjnych mogą się w istotny sposób różnić. Ponadto, zgodnie z prawem, ani wyroki sądów ani interpretacje organów podatkowych nie wiążą nikogo poza uczestnikami zdarzenia, w sprawie którego zostały wydane.

Bazując na szeroko dostępnych informacjach o charakterze ogólnym w Internecie, nigdy nie jesteście Państwo pewni, jak należy postąpić w konkretnej sytuacji.

Ten komfort daje skorzystanie z usług doradztwa podatkowego świadczonych przez naszą firmę.

Wykupując subskrypcję do serwisu ekspertax, zyskujecie Państwo pewność, że porada, opinia i wyjaśnienia zawarta w odpowiedzi dotyczy Państwa szczególnej sytuacji, jest optymalna z Waszego punktu widzenia i ponieważ odnoszona jest zawsze do:

  • aktualnie obowiązujących przepisów prawa,
  • aktualnego orzecznictwa sądów administracyjnych,
  • aktualnych interpretacji Ministra Finansów.

Wykupując subskrypcję Standard uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Pytania i odpowiedzi, w ramach której nasi eksperci udzielają odpowiedzi, do których mają dostęp również inni subskrybenci. Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie zależy od opłacenia dodatkowo takiej usługi.

Wykupując subskrypcję Premium uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Komunikacja prywatna, w ramach której nasi eksperci udzielają porad i odpowiedzi na Wasze pytania, do których nikt nie ma poza Wami dostępu. Termin rozwiązania problemu w ramach komunikacji prywatnej to 48 godzin.

Zakup subskrypcję!

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 01 stycznia 2013 14:52
Więcej z tej kategorii: O nas »
powrót O nas Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax?

Szukaj:


Porady podatkowe

Reklama

Twoje podatki
- nasze rozwiązania!
_______________________________________________________

Reklama

_______________________________________________________