ekspertax

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
powrót O nas Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax

niedziela, 13 listopada 2011 22:32

Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax

Opublikowane przez:  Zespół Ekspertax

Internet jest szeroko dostępny i wiele informacji można znaleźć za darmo. Niestety zwykle zajmuje to sporo czasu, a znaleziona w ten sposób informacja, niekoniecznie musi być wiarygodna lub mieć zastosowanie do Państwa konkretnej sytuacji. Wszak każda sytuacja jest indywidualna.

Prawo zmienia się z taką częstotliwością, że tylko porada eksperta w konkretnej dziedzinie może być wiarygodna i dawać komfort, jakim jest bezpieczeństwo prawne.

W konkretnych przypadkach interpretacje wydawane przez organy podatkowe lub wyroki sądów administracyjnych mogą się w istotny sposób różnić. Ponadto, zgodnie z prawem, ani wyroki sądów ani interpretacje organów podatkowych nie wiążą nikogo poza uczestnikami zdarzenia, w sprawie którego zostały wydane.

Bazując na szeroko dostępnych informacjach o charakterze ogólnym w Internecie, nigdy nie jesteście Państwo pewni, jak należy postąpić w konkretnej sytuacji.

Ten komfort daje skorzystanie z usług doradztwa podatkowego świadczonych przez naszą firmę.

Wykupując subskrypcję do ekspertax, zyskujecie Państwo pewność, że porada, opinia i wyjaśnienia zawarta w odpowiedzi dotyczy Państwa szczególnej sytuacji, jest optymalna z Waszego punktu widzenia i ponieważ odnoszona jest zawsze do:

  • aktualnie obowiązujących przepisów prawa,
  • aktualnego orzecznictwa sądów administracyjnych,
  • aktualnych interpretacji Ministra Finansów.

Wykupując subskrypcję Standard za 22 zł (plus 23% VAT) uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Pytania i odpowiedzi, w ramach której nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania, do których mają dostęp również inni subskrybenci. Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie zależy od opłacenia dodatkowo takiej usługi.

Wykupując subskrypcję Premium uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Komunikacja prywatna, w ramach której nasi eksperci udzielają porad i odpowiedzi na Wasze pytania, do których nikt nie ma poza Wami dostępu. Termin rozwiązania problemu w ramach komunikacji prywatnej to 48 godzin.

Zakup subskrypcję!

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 01 stycznia 2013 14:56
powrót O nas Dlaczego warto korzystać z serwisu ekspertax

Szukaj:


Porady podatkowe

Reklama

Twoje podatki
- nasze rozwiązania!
_______________________________________________________

Reklama

_______________________________________________________