ekspertax

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
powrót O nas Nasze usługi

poniedziałek, 22 listopada 2010 01:00

Nasze usługi

Opublikowane przez:  Zespół Ekspertax

CO ROBIMY?

Ekspertax jest Spółką Doradztwa Podatkowego.

Prowadzimy księgi rachunkowe oraz podatkowe. Udzielamy porad i opinii oraz odpowiedzi na indywidualne pytania w zakresie podatków, rachunkowości oraz zobowiązań wobec ZUS i prawa pracy.

Sporządzimy w Twoim imieniu wniosek o interpretację indywidualną prawa podatkowego lub do ZUS. Dokonamy klasyfikacji Twoich usług lub działalności.

Prowadzimy w imieniu naszych Klientów spory w sprawach podatkowych, egzekucji administracyjnej oraz zobowiązań wobec ZUS, przed organami podatkowymi oraz w sądach administracyjnych.

Jeżeli szukasz pomocy prawnej dotyczącej:

- VAT,
- podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) lub prawnych (CIT),
- podatku akcyzowego oraz należności celnych,
- międzynarodowego prawa podatkowego,
- ubezpieczeń społecznych lub zdrowotnych,
- rachunkowości,

pilnie skontaktuj się z nami: http://kancelaria.ekspertax.pl/kontakt/

Odpowiemy na Twoje indywidualne pytanie

Opinie, porady i wyjaśnienia dotyczące wyżej wymienionych kwestii możesz także otrzymać w ramach subskrypcji (abonamentu). Wybór należy do Ciebie. Zasady udzielania obu rodzajów usług znajdziesz w regulaminie, dostępnym na naszej stronie.

Na stronie www.ekspertax.pl możesz wykupić subskrypcję (abonament), dzięki któremu będziesz miał dostęp do zasobów naszej witryny.

Wykupując subskrypcję Standard uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Pytania i odpowiedzi, w ramach której nasi eksperci udzielają odpowiedzi, do których mają dostęp również inni subskrybenci. Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie zależy od opłacenia dodatkowo takiej usługi.

Wykupując subskrypcję Premium uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich treści zamieszczonych w serwisie ekspertax oraz możliwość korzystania z Platformy Komunikacja prywatna, w ramach której nasi eksperci udzielają porad i odpowiedzi na Wasze pytania, do których nikt nie ma poza Wami dostępu. Termin rozwiązania problemu w ramach komunikacji prywatnej to 48 godzin.

Ostatnia aktualizacja: środa, 25 listopada 2015 17:55
Więcej z tej kategorii: « O nas FAQ »
powrót O nas Nasze usługi

Szukaj:


Porady podatkowe

Reklama

Twoje podatki
- nasze rozwiązania!
_______________________________________________________

Reklama

_______________________________________________________